Dešavanja

Prijavljivanje za besplatne udžbenike do 15. aprila

🕔11:40, 7.Apr 2017

Prijavljivanje za besplatne udžbenike za narednu (2017/2018) školsku godinu u osnovnim školama traje do 15. aprila 2017. godine.

Novi Sad: Raspisan konkurs za upis u vrtiće

🕔16:28, 6.Apr 2017

Predškolska ustanova “Radosno detinjstvo” iz Novog Sada raspisala je konkurs za upis dece u vrtiće za tekuću godinu. Konkurs je otvoren do 21. aprila.

Svakodnevna gimnastika za osnovce

🕔10:19, 6.Feb 2017

Učenici osnovnih škola od prvog do četvrtog razreda zajedno sa svojim učiteljima će svakodnevno vežbati gimnastiku u trajanju od 15 minuta.

Likovno-literarni konkurs za talentovane osnovce

🕔11:12, 3.Feb 2017

Narodna biblioteka “Stevan Sremac” u Nišu organizuje likovno-literarni konkurs “Aplauz za knjigu” namenjen učenicima osnovnih škola.

Novi Sad: Kurs početnog kineskog za decu

🕔10:25, 19.Jan 2017

Učenici od 2 do 4. razreda osnovne škole mogu besplatno pohađati kurs početnog kineskog jezika u Novom Sadu.

Centar za prijavljivanje online zloupotrebe

🕔12:02, 16.Jan 2017

Jedinstveni nacionalni kontakt-centar za bezbednosti dece na internetu biće pokrenut na osnovu Uredbe za bezbednosti dece na internetu.

Novi Sad: Grad daje subvencije za boravak u privatnim vrtićima

🕔11:21, 17.Nov 2016

Grad Novi Sad će dati subvencije za boravak 1.816 dece u privatnim vrtićima u septembru mesecu i 1.889 za oktobar mesec 2016. godine.

Nagradna igra Pošte Srbije: Piši Deda Mrazu!

🕔14:14, 4.Nov 2016

Pošta Srbije poziva sve devojčice i dečake da pišu Deda Mrazu, jer za svoje pismo mogu poklon dobiti i od Pošte.

PU “Radosno detinjstvo” Novi Sad: Besplatan boravak dece

🕔12:43, 1.Aug 2016

U skladu sa odlukom o pravima na finansijsku podršku porodici sa decom, pravo na besplatan boravak deteta u PU “Radosno detinjstvo” Novi Sad mogu ostvariti roditelji, staratelji, odnosno hranitelji.

Subotica: Tribina o izazovima odrastanja

🕔09:34, 26.Jul 2016

Kancelarija za mlade Grada Subotice organizuje u utorak, 26. jula sa početkom u 18 časova, tribinu pod nazivom “Izazovi odrastanja – (ne) uspešna samostalnost”.