Inđija: Besplatna letnja škola crtanja za osnovce

16/06/2016 10:39

Inđija: Besplatna letnja škola crtanja za osnovce

Konkurs za besplatnu letnju školu crtanja za decu i mlade osnovnoškolskog uzrasta raspisalo je Udruženje likovnih umetnika Inđije.

Besplatna škola crtanja održavaće se u periodu od 2. jula do 30. avgusta, a biće primljeno maksimalno 20 polaznika i polaznica.

Kandidate koji će pohađati školu crtanja odabraće Udruženje likovnih umetnika Inđije, na osnovu prijava.

Prijavljivanje se vrši dostavljanjem portfolija u prostorije Galerije “Kuća Vojnovića” Kulturnog centra Inđija u petak i subotu, 17. i 18. juna u periodu od 10 do 12 časova.

U portfoliju koji se predaje trebalo bi da se nađe što više radova u različitim tehnikama.

Rezultati konkursa biće objavljeni 23. juna na zvaničnoj Facebook stranici ULUI-a.

Udruženje likovnih umetnika Inđije je osnovano 1965. godine i ima za cilj afirmaciju vizuelnih umetnosti, građenje i ličnu promociju članova Udruženja kroz individualne i zajedničke projekte i aktivnosti, kao i godišnje izložbe kojima se na neposredan način komunicira sa aktuelnom i budućom publikom.

16/06/2016 10:39