Konkurs za Osmi festival poezije beogradskih osnovaca „Mali pobednik“

06/12/2019 10:21

Konkurs za Osmi festival poezije beogradskih osnovaca „Mali pobednik“

Festival dečje poezije Mali pobednik – Kultart i Dečji kulturni centar Beograd raspisuje konkurs za učenike osnovnih škola.

Konkurs je otvoren do 29.02.2020. godine, a učenici će biti bodovani u dve kategorije:

• I kategorija – učenici od prvog do četvrtog razreda
  • II kategorija – učenici od petog do osmog razreda

Tema konkursa

Tema je slobodna a broj radova koje jedan autor može poslati nije ograničen.

Gde i kako poslati radove

Radove slati u .doc i .docx formatu (otkucane nekim od standardnih fontova) slati isključivo elektronskim putem na email adresu: [email protected]

Uz radove poslati i prijavu koja treba da sadrži: ime i prezime autora, datum rođenja, razred i podatke o školi koju autor pohađa (adresa, mejl, telefon škole), ime i prezime mentora, ime i prezime kontakt osobe i broj njenog telefona.

Nagrade

Nagrade: Biće dodeljena jedna prva, dve druge i tri treće nagrade u svakoj od kategorija i titula apsolutnog pobednika Festivala „Mali pobednik“.

Sedmoro najboljih prvo i drugonagrađeni u obe kategorije kao i „Mali pobednik“ postaju direktni učesnici finala međunarodnog festivala „Dječije carstvo“ koji će se u aprilu 2020. godine održati u Banjaluci.

Više informacija o Festivalu možete dobiti pozivom na brojeve telefona +38161 22 95 666 (Sonja Pješčić).

Izvor: Mali pobednik Fejsbuk stranica

06/12/2019 10:21