Pančevo: Konkurs za decu umetnike

19/03/2016 09:48

Pančevo: Konkurs za decu umetnike

Organizator Šestog međunarodnog bijenala umetničkog dečijeg izraza (BUDI) Kulturni centar Pančeva raspisao je konkurs na temu “U vrtu različitosti”.

Radove mogu poslati obrazovne i kulturne institucije, kao i deca do 15 godina, najkasnije do 15. aprila 2016. godine.

Konkurs je raspisan u kategoriji “Budi zemlja čuda” za učenike i dramske sekcije osnovnih i srednjih škola, u krategoriji vizuelne umetnosti “Budi razlike i sličnosti” – umetnički konkurs za decu autore do 15 godina.

Otvoren je i konkurs za film za decu autore do 15 godina “Budi lepota različitosti”, konkurs za najbolji muzički singl za decu autore do 15 godina “Nudi jedinstvo različitosti”, kao i konkurs – Slobodna tema “Budi drugačiji”.

Svi konkursi su otvoreni do 15. aprila, a autorski ili grupni radovi mogu se dostavljati poštom ili lično u Kulturni centar – Vojvode Živojina Mišića 4, Pančevo.

19/03/2016 09:48