Pančevo: Subvencije za upis u privatni vrtić

20/06/2017 09:58

Pančevo: Subvencije za upis u privatni vrtić

Građani Pančeva čija se deca nalaze na listi čekanja za upis u vrtiće imaju pravo da podnesu prijavu za subvencionisani upis dece u Privatnu predškolsku ustanovu “Kefalica”.

Gradska uprava Pančeva je obavestila građane da je neophodno preuzeti potvrdu da je dete na listi čekanja za upis u državni vrtić. Sa ovim dokumentom od 22. juna je potrebno otići u Predškolski ustanovu “Kefalica”, u ulici Svetozara Miletića 17, gde će se dobiti potvrda da se dete može upisati u ovu ustanovu.

Broj dece koja će biti upisana uz pomoć subvencije Grada Pančeva je ograničen na 30.

Nakon pribavljanja obe potvrde, od utorka, 27. juna, moći će da se podnese zahtev za ostvarivanje prava sa drugom dokumentacijom, u Uslužnom centru Gradske uprave grada Pančeva, u kancelariji broj 21. Obrazac zahteva može se preuzeti u Uslužnom centru.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti telefonom: 013/308-871, a osoba zadužena za kontakt je Dragana Dačić u Sekretarijatu za javne službe i socijalna pitanja.

20/06/2017 09:58