Zrenjanin: Manifestacija “Čitalačka značka”

26/05/2016 10:36

Zrenjanin: Manifestacija “Čitalačka značka”

Svečani program i dodelu diploma najuspešnijim učesnicima (predškolcima) manifestacije “Čitalačka značka” organizuje Gradska narodna biblioteka “Žarko Zrenjanin”.

Svečani program za predškolce održava se u četvrtak, 26. maja, sa početkom u 9:30 časova u Kutlurnom centru Zrenjanina.

Već duži niz godina Dečje odeljenje biblioteke i Predškosla ustanova Zrenjanin praktikuju kolektivni upis u biblioteku svih predškolaca zrenjaninskih vrtića.

Učesnici u “Čitalačkoj znački” imali su zadatak da ilustruju ono što su samostalno ili uz pomoć odraslih pročitali.

Nagrađivanje najuspešnijih čitalačkih dnevnika koje su vodili učenici održaće se uz završni program za predškolce.

Nagrade će biti dodeljene u ponedeljak, 30. maja sa početkom u 15 časova u Kulturnom centru Zrenjanina.

26/05/2016 10:36