OŠ “Svetozar Marković” – Bačko Gradište (Bečej)

Adresa: Školska 33, Bačko Gradište (Bečej)osnovna skola svetozar markovic backo gradiste logo
Telefon: 021/806-039
Website: ossmarkovicbackogradiste.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Svetozar Marković” nalazi se u mestu Bačko Gradište, opština Bečej. Ime nosi po poznatom publicisti, socijalisti i političaru, Svetozaru Markoviću.

Školska zgrada u kojoj se škola danas nalazi sagrađena je 1967. godine. Nastava se odvija u 13 klasičnih učionica, kabinetu za informatiku, fiskulturnoj sali kao i na otvorenim terenima u dvorištu škole.

Nastava se odvija na dva jezika: mađarskom i srpskom. Strani jezici koji se uče u školi su nemački i engleski jezik. Nastava se odvija u dve smene.

Unknown

PRETRAŽI ŠKOLE