OŠ “Zaga Malivuk” – Krnjača (Palilula)

Adresa: Grge Andrijanovića 18, Krnjača (Palilula, Beograd)
Telefon: 011/271-23-71
Website: www.oszagamalivuk.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Zaga Malivuk” nalazi se u Krnjači, opština Palilula, na području grada Beograda. Ime nosi po narodnoj heroini Jugoslavije Zagi Malivuk.

Škola je osnovana 1961. godine. Nastava se odvija u 16 klasičnih učionica, dva kabineta, fiskulturnoj sali i otvorenim terenima. U sklopu škole nalazi se i biblioteka sa čitaonicom sa oko 5.000 nalsova.

osnovna skola zaga malivuk krnjaca slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova
Danka
4 godine ranije

Postovani,
zanima me nesto ju vezi adrese skole. Pise Grge Andrijanovica 18, a ja koliko znam jma 7. ulica sa tim nazivom i jajko je tesko naci br. Koja od tih 7 ulica je ulica u kojoj se nalazi skola?
Zanima me i po koliko odeljenja ima svaki razred i koji se jezici uce?

Marija
3 godine ranije
Reply to  Danka

U pravu ste, ima vise ulica Grge Andrijanovica, ali je ulica u kojoj se nalazi skola glavna, znaci bez broja samo Grge Andrijanovica 18 (na kraju ulice)
Svaki razred ima po 3 ili 4 odeljenja, zavisi od broja upisanih ucenika. U skoli se uci engleski i francuski jezik.