OŠ “Pavle Savić” – Novo Mirijevo (Zvezdara)

os pavle savic beograd logoAdresa: Koste Nađa 25, Novo Mirijevo (Zvezdara, Beograd)
Telefon: 011/304-53-11
Website: ospavlesavic.wordpress.com
Email: plavikrov25@open.telekom.rs

Osnovna škola “Pavle Savić” se nalazi u naselju Novo Mirijevo u opštini Zvezdara, nedaleko od centra Beograda.

Škola je osnovana 1994. godine. Naziv “Pavle Savić” nosi po čuvenom naučniku iz oblasti fizike i nuklearne fizike, čija su brojna dostignuća priznata u svetu nauke.

Škola poseduje 32 učionice, salu za fizičko, biblioteku sa medijatekom, moderno opremljen kabinet za informatiku, sportske terene, itd.

os pavle savic beograd

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova
Dusica
4 godine ranije

Da li je normalno da obezbedjenje koje sam jutros videla 20.09.2019 u 09:00 ispred skole,stariji gospodin ide i urla na decu kao neandertalac.Da li takva osoba treba da vodi racuna o nasoj deci?Ima drugih nacina za komunikaciju.Da li je covek na nekim lekovima i to mozemo proveriti.
Hvala unapred na odgovoru.
Pozdrav.

Corona cirkus