OŠ “Janko Veselinović” – Crna Bara (Bogatić)

Adresa: Miodraga Petrovića 54, Crna Bara (Bogatić)
Telefon: 015/438-260
Website: www.jankoveselinovic.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Janko Veselinović” se nalazi u Crnoj Bari u opštini Bogatić. Prema podacima škola je osnovana 1824. godine. Pored matične škole u Crnoj Bari, nastava se održava i u 2 izdvojena odeljenja u Glogovcu i Sovljaku.

Školu pohađa oko 250 učenika. Škola raspolaže sa učionicama i kabinetima, bibliotekom, kabinetom za informatiku, terenima za rukomet, košarku i fudbal..

Od stranih jezika u školi se uče engleski i nemački jezik. Pored redovne nastave, učenici mogu da se priključe i vannastavnim aktivnostima, jedne od njih su sekcije, koje su podeljene u tri grupe: kulturno-tehničke, naučno-tehničke i  sportsko-rekreativne sekcije.

bezslike

PRETRAŽI ŠKOLE