OŠ “Vitko i Sveta” – Gadžin Han

Telefon: 018/860-136
Website: www.osvitkoisvetagadzinhan.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Vitko i Sveta” nalazi se u Gadžinom Hanu nastala je spajanjem dve škola “Vitko Radenković” i “Sveta Šarković” 1984. godine.

Pored matične škole postoji i veliki broj izdvojenih odeljenja koji skupa čine školsku mrežu na ovom području. Četvororazredna izdvojena odeljenja nalaze se u mestima: Taskovići, Marina Kutina, Grkinja, Dukat, Donje Dragovlje, Gornje Dragovlje, Ravna Dubrava, Mali Krčimir, Semče, Mali Vrtop, Veliki Vrtop, Sopotnica, Ovsinjinac i Zadružni Dom. Osmorazredna izdvojena odeljenja nalaze se u mestima: Gornji Barbeš, Toponica, Donji Dušnik, Ličje i Veliki Krčimir.

Strani jezici koji se mogu učiti u školi su engleski i ruski jezik.

osnovna skola vitko i sveta gadzin han slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE