OŠ “Mito Igumanović” – Kosjerić

Telefon: 031/781-442
Website: www.migumanovic.edu.rs
Email: gnikolic@migumanovic.edu.rs

Osnovna škola “Mito Igumanović” se nalazi u Kosjeriću. Prema podacima škola je osnovana 1845. godine. Pored matične škole, nastava se održava i u izdvojenim odeljenjima u mestima Brajkovići, Drenovci, Zarići, Mušići, Paramun, Radanovci, Ražana, Seča Reka, Skakavci, Subjel, Tubići.

Nastava se izvodi u dve smene. Škola organizuje produženi boravak za učenike prvog i drugog razerda.

Škola raspolaže sa specijalizovanim učionicama, 5 kabineta, informatičkim kabinetom sa 12 računara, multimedijalnim centrom, salom za fizičko, sportskim terenima, bibliotekom..

FOTOGRAFIJA ŠKOLE

osnovna skola mito igumanovic kosjeric

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

PRETRAŽI ŠKOLE

Komentar(a)

Vaša email adresa neće biti objavljena.
Sva polja su obavezna*

2 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Milovan Cicvaric

imam jedan interesantan podatak o ucitelju Jakovu Lucicu rodenom u selu Ravni kod Uzica koji je 1889 g . sluzbovao kao ucitelj u Subjelu i njegovu biografiju.

Mira Starcevic

Mene zanima kako neko ko je apsolvent u 45 godini,tacnije sa 4.stepenom gimnazije radi u toj skoli kao nastavnik?