OŠ “Petro Kuzmjak” – Ruski Krstur (Kula)

Adresa: Rusinska 63, Ruski Krstur
Telefon: 025/703-042
Website: www.petrokuzmjak.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna i srednja škola sa domom učenika “Petro Kuzmjak” se nalazi u Ruskom Krsturu, u opštini Kula.

Osnovnu školu pohađa oko 319 učenika. Nastava se izvodi na rusinkom jeziku.

Škola poseduje dobro opremljene učionice i kabinete, salu za fizičko, sportske terene, dom za učenike, biblioteku koja raspolaže sa oko 14 000 knjiga.

os petro kuzmjak ruski krstur

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova