POSETITE NAS!

Školarina – Osnovna škola “Savremena”

ŠKOLARINE

PLAĆANJE ODJEDNOM ILI U RATAMA

Učenici Osnovne škole “Savremena” mogu se školovati Nacionalnom ili Kombinovanom programu i na svakom od njih imaju mogućnost plaćanja na 12 rata.

Savremena je svesna u kakvom vremenu živimo i koliko je teško izboriti se sa ekonomskom krizom koja je aktuelna, zbog čega roditeljima olakšava plaćanje školovanja koje će obezbediti sigurnu budućnost njihovom detetu, dajući im mogućnost izbora: plaćanjem na rate ili avansnim plaćanjem, u jednoj rati.

NACIONALNI PROGRAM

Nacionalni program prilagođen je svim uzrastima i podrazumeva predškolsku i školsku nastavu isključivo na srpskom jeziku. Već je počeo upis. Zauzmite svoje mesto na vreme!

[supsystic-price-table id=8]

* Dodatno, postoji mogućnost boravka u iznosu od 75 evra mesečno.

KOMBINOVANI PROGRAM

Kombinovani program je spoj nastave i časova na srpskom i engleskom jeziku, kako bi deca mogla da razvijaju svoj bilingvizam. Već je počeo upis. Zauzmite svoje mesto na vreme!

[supsystic-price-table id=9]

* Dodatno, postoji mogućnost boravka u iznosu od 75 evra mesečno.

POGODNOSTI PO NAČINU PLAĆANJA

• Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.
  • Popust od 5% za avansnu uplatu iznosa školarine pre početka školske godine, u celosti, u jednoj rati.
  • Popust od 2,5% za avansno plaćenje iznosa školarine u dve rate (pre početka svakog polugodišta).
  • Popust od 10% na pune cene za upis u V-VIII razreda za roditelje čije je dete kod nas završilo I-IV

POGODNOSTI PO DRUGIM OSNOVAMA (POPUSTI IZ OVE KATEGORIJE SE NE SABIRAJU)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.

NAPOMENE:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Osnovnom školom “Savremena”.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Predupis za generaciju 2019/20. je otvoren!

Kliknite na ovaj link da se prijavite »

Pogledajte još