Osnovna škola “Kirilo i Metodije” – Novi Sad

Adresa: Kamenjar 3, broj 7, Novi Sadprivatna osnovna skola sveti kirilo i metodije novi sad logo
Telefon: 065/600-82-28
Website: www.kiriloimetodije.com
Email: [email protected]

Privatna osnovna škola “Sveti Kirilo i Metodije”, nalazi se u Novom Sadu i nosi ime po braći iz Soluna, Kirilu i Metodiju, koji su zaslužni za širenje hrišćanstva i pismenosti.

Škola je počela sa radom 2009. godine i obrazuje učenike od prvog do osmog razreda. Nakon završetka škole učenici mogu da upišu bilo koju gimnaziju ili srednju stručnu školu u Srbiji. Nastava se odvija u manjim grupama, što ostavlja više prostora za individualni rad nastavnika sa učenicima.

Nastava se odvija u prepodnevnoj smeni. Nošenje školske uniforme je obavezno. Škola raspolaže sa salom za fizičko, bazenom, otvorenim terenima, teretanom i slanom sobom. U sklopu celodnevnog boravka za učenike su obezbeđena 4 obroka.

privatna osnovna skola kirilo i metodije novi sad slika skole