Osnovna škola “Miroslav Mika Antić” – Novi Sad

Telefon: 021/442-058
Website: www.skolamikaantic.edu.rs
Email: [email protected]

Privatna osnovna škola “Miroslav Mika Antić” nalazi se u Novom Sadu i nosi ime poznatog srpskog pesnika Mike Antića. Škola je osnovana 2009. godine.

Nastava se odvija u prepodnevnoj smeni. Za učenike je organizovana i celodnevna nastava. Ostale usluge koje se pružaju u školi su: ishrana (4 obroka), prevoz po potrebi, individualni rad sa decom, kreativne radionice, izleti, ekskurzije itd. Strani jezici koji se uče u školi su engleski, nemački i francuski jezik.

Nastava se odvija u 4 klasične učionice i 4 kabineta za prirodne nauke, društvene nauke, informatiku i specijalizovani kabinet za strane jezike. Nastava fizičkog vaspitanaj odvija se u fiskulturnoj sali Osnovne škole “Ivan Gundulić”. Školu pohađa oko 30 učenika.

privatna osnovna skola miroslav mika antic novi sad slika skole