Roditelji

Kako do motivacije za učenje za kraj godine

🕔15:46, 23.May 2017

Kako bi đaci što uspešnije završili još jednu školsku godinu potrebno je da redovno rade i uče, a kako se približava kraj godine – da se učenju posvete još više.

Kako izgleda mama iz ugla jedne bebe?

🕔11:59, 18.May 2017

Bebe na svet oko sebe gledaju iz posebnog ugla, pa tako i na svoju majku. Ali da li znate kako jedna beba vidi svoju mamu?

Najzanimljivije činjenice o životinjama

🕔09:12, 11.May 2017

Na svetu postoji veliki broj različitih životinja, a njihova se lepota krije upravo u toj različitosti. Neke od njih imaju čudne “navike” i običaje koje u velikoj meri mogu da se uporede sa našim.

Greške roditelja koje uništavaju samopouzdanje deteta

🕔12:47, 8.May 2017

Deo vaspitanja dece jeste i naučiti ih da na pravi način doživaljvaju sebe i okolinu. U ovom samopouzdanje igra veliku, ako ne i ključnu, ulogu.

Nagradni konkurs “Dunavski umetnik 2017”

🕔14:34, 4.May 2017

Raspisan je ovogodišnji nagradni konkurs “Dunavski umetnik 2017” namenjen mladima uzrasta od 6 do 18 godina koji svoje radove mogu slati u dve kategorija.

Kako muzika utiče na decu?

🕔11:02, 3.May 2017

Da li ste se ikada zapitali na koji način muzika može uticati na decu, njihov razvoj, ali i aktivnosti u svakodnevnom životu?

Uskoro u Srbiji solarijum samo za punoletne

🕔16:24, 27.Apr 2017

Prema najavama iz Ministarstva zdravlja, do kraja 2017. godine bi mogla da počne da se primenjuje zabrana maloletnim licima da koriste solarijume.

Krevetić za bebe koji simulira vožnju

🕔17:02, 26.Apr 2017

Izgleda da mnoge bebe širom sveta vole da se voze udobno u automobilima koji su im često omiljeno mesto za spavanje ili dremku.

Kreativno i lako: Napravite pernicu za svog školarca!

🕔12:18, 25.Apr 2017

Među omiljenim školskim priborom svakako se nalazi i pernica u kojoj se nalaze sve olovke, bojice i druge neophodne sitnice za školu.

Koliko zečeva se nalazi na slici?

🕔10:31, 15.Apr 2017

Na redu je mala uskršnja skrivalica, a pitanje je – koliko se na slici nalazi zečeva? Budite pažljivi – da vam neki ne pobegne!