Slobodno vreme

Kako izgleda mama iz ugla jedne bebe?

🕔11:59, 18.May 2017

Bebe na svet oko sebe gledaju iz posebnog ugla, pa tako i na svoju majku. Ali da li znate kako jedna beba vidi svoju mamu?

Najzanimljivije činjenice o životinjama

🕔09:12, 11.May 2017

Na svetu postoji veliki broj različitih životinja, a njihova se lepota krije upravo u toj različitosti. Neke od njih imaju čudne “navike” i običaje koje u velikoj meri mogu da se uporede sa našim.

Nagradni konkurs “Dunavski umetnik 2017”

🕔14:34, 4.May 2017

Raspisan je ovogodišnji nagradni konkurs “Dunavski umetnik 2017” namenjen mladima uzrasta od 6 do 18 godina koji svoje radove mogu slati u dve kategorija.

Krevetić za bebe koji simulira vožnju

🕔17:02, 26.Apr 2017

Izgleda da mnoge bebe širom sveta vole da se voze udobno u automobilima koji su im često omiljeno mesto za spavanje ili dremku.

Kreativno i lako: Napravite pernicu za svog školarca!

🕔12:18, 25.Apr 2017

Među omiljenim školskim priborom svakako se nalazi i pernica u kojoj se nalaze sve olovke, bojice i druge neophodne sitnice za školu.

Koliko zečeva se nalazi na slici?

🕔10:31, 15.Apr 2017

Na redu je mala uskršnja skrivalica, a pitanje je – koliko se na slici nalazi zečeva? Budite pažljivi – da vam neki ne pobegne!

Zabava za uskršnji raspust!

🕔11:40, 14.Apr 2017

Ne postoji dete koje ne voli raspust, a jedan od omiljenih je i prolećni raspust – kada se slavi Uskrs, a evo načina da tih nekoliko dana proteknu u najboljoj zabavi.

Za šaren i razigran Uskrs!

🕔12:12, 13.Apr 2017

Uskrs je jedan od najradosnijih praznika u godini i mnogima omiljeni! Porodica je na okupu, sve se šareni, raspoloženje je na nivou i svi su srećni!

Uskršnji trik: Izbelite jaja pre farbanja!

🕔11:19, 13.Apr 2017

Uskrs se ne može ni zamisliti bez šarenih jaja, a što su ona šarenija i lepša – to je i veća radost u celoj kući. Ako želite da unapredite svoju tehniku i imate još lepša jaja ove godine – poslužite

Uskršnja zabava za najmlađe!

🕔09:39, 11.Apr 2017

Bliži se Uskrs – najšareniji praznik! Za pripremu Uskrsa uvek je potrebno puno različite dekoracije, a mališani prosto obožavaju da budu uključeni u ove poslove.