Život

Koju vrstu psa izabrati ako imate dete?

🕔16:27, 12.Jan 2017

Poznato je da su psi najbolji prijatelji ljudi, a naučnici su dokazali više puta da baš ovi ljubimci mogu da imaju pozitivan efekat na odrastanje dece.

Zašto neki ljudi imaju pege na koži?

🕔11:20, 15.Dec 2016

Sigurno ste primetili da ljudi koji imaju narandžastu ili crvenkastu kosu često imaju i pege po licu. Ponekad im se one pojavljuju samo nakon sunčanja.

Jutarnje navike za bolji život

🕔10:44, 20.Sep 2016

Ako želite da imate ispunjen dan i iskoristite svaki trenutak – morate početi od jutra! Zato je važno kako provodite početak dana i već prve minute nakon buđenja.

Ništa od povraćaja PDV-a na bebi opremu?

🕔12:33, 6.Sep 2016

Roditelji u Srbiji od početka sledeće godine neće moći da računaju an povraćaj PDV-a na hranu i opremu za bebe, ali će imati veći roditeljski dodatak.

Francuska: Novi obavezan predmet u školama

🕔11:04, 2.Sep 2016

Od ove godine u Francuskoj će đaci imati još jedan obavezan predmet na kom će učiti kako da se sakriju, pobegnu i ukažu prvu pomoć na licu mesta.

Hrana koju ne bi trebalo čuvati u frižideru

🕔09:33, 26.Aug 2016

Najčešće se u frižideru čuvaju namirnice koje želimo da ostanu sveže, pogotovo tokom vrelih letnjih dana kada su veće šanse da se hrana pokvari.

Ovaj sport je najkorisniji za zdravlje!

🕔09:30, 11.Aug 2016

Bavljenje sportom u ranom detinjstvu pretpostavlja pravilan fizički razvoj dece i zdraviji način života, ali i razvoj mnogih veština i navika.

Obavezne stvari za letovanje sa decom

🕔09:31, 8.Aug 2016

Letovanje sa decom predstavlja izazov sam po sebi, zato je potrebno pripremiti se na vreme. Jedan od načina je i da napravite spisak stvari bez kojih ne možete krenuti na odmor.

Zbog ovih namirnica možete imati glavobolju

🕔10:36, 5.Aug 2016

Glavobolje i migrene mogu biti posledica stresa, zamora, dehidratacije ili nekih drugih zdravstvenih problema, ali i nepravilnog načina ishrane i slično.

Pokazatelji da je vaše dete talentovano!

🕔10:09, 25.Jul 2016

Veoma je važno da dete u ranom uzrastu usmeravate na ono što mu dobro ide i da se u tom polju usavršava. Ali kako znati da li dete uopšte ima neki talenat?