OŠ “Đura Jakšić” – Plažane (Despotovac)

Adresa: Plažane bb (Despotovac)
Telefon: 035/863-10-22
Website: osdjurajaksicplazane.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Đura Jakšić” nalazi se u mestu Plažane, opština Despotovac. Nosi ime našeg čuvenog pesnika i slikara, Đure Jakšića.

Prvi pisani podaci o školi datiraju sa kraja 19. veka. Pored matične škole postoje i izdvojena odeljenja u mestima Zlatovo i Grabovica.

Strani jezici koji se uče u školi su engleski i ruski jezik. Nastava se odvija u prepodnevnoj smeni.

osnovna skola djura jaksic plazane slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova