Back to homepage

Privatne osnovne škole u Srbiji

Na ovoj stranici nalaze se sve privatne osnovne škole u Srbiji. Privatne osnovne škole na teritoriji Srbije osnovane su od strane privatnog fizičkog ili pravnog lica i podležu zakonima o obrazovanju Republike Srbije. U cilju pružanja što boljih informacija o obrazovanju u privatnim osnovnim školama u Srbiji, sve škole ovog tipa sortirali smo na jednom mestu.

Pogledajte informacije za svaku od njih: broj đaka, uslovi upisa, školarina, opremljenosti, metode rada i mnoge druge korisne informacije.

PREDSTAVITE VAŠU USTANOVU NA NAŠEM PORTALU

DETALJNIJE

Spisak privatnih osnovnih škola u Srbiji

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

najstariji
najnoviji najviše glasova
Mikidr
2 godine ranije

Hvala bogu da su počele privatne osnovne škole u Srbiji da se aristokratska deca odvoje od ostale dece.

Jesha
2 godine ranije
Reply to  Mikidr

Tesko da ce to biti slucaj…Mislim da deca sportista i estradnih zvezda nisu aristokratska deca!

Ljiljan
10 meseci ranije
Reply to  Mikidr

Osim par škola za decu diplomata, sve ostale privatne škole su obične mamipare za naivne roditelje, sa podebelim novčanikom a potankim obrazovanjem

Slaviša
6 meseci ranije

U Jagodini postoji privatna osnovna škola.

Sele
3 meseci ranije
Reply to  Slaviša

Kako se zove privatna u Jagodini?

Slaviša
3 meseci ranije
Reply to  Sele

Crnjanski. Za sad imaju odeljenja do 6. razreda.