Osnovna škola “Kreativno Pero” – Beograd

Adresa: Tolstojeva 58, Beogradprivatna osnovna skola kreativno pero beograd logo
Telefon: 011/367-27-16
Website: www.kreativnopero.com
Email: [email protected]

Privatna osnovna škola “Kreativno Pero” nalazi se u Beogradu. Nastava se odvija dvojezično, na srpskom i engleskom jeziku, kroz bilingvalni pristup, po Kembridž programu.

Učenici imaju mogućnost biranja i drugog stranog jezika: nemački, francuski ili italijanski jezik. Engleski jezik, matematika i prirodne nauke izučavaju se po Kembridž programu. Mentorski rad sa učenicima pomaže im da što lakše savladaju predviđeno gradivo.

Školarina za upis u prvi razred iznosi 6.499 eura, a od dokumenata za upis potreban je izvod iz matične knjige rođenih, uverenje o završenom pripremnom predškolskom programu, lekarsko uverenje i đačka knjižica.

privatna osnovna skola kreativno pero beograd slika skole

najstariji
najnoviji najviše glasova
Marko
2 godine ranije

Ja sam učenik prvog razreda gimnazije “Kreativno pero” i mogu da Vam toplo preporučim ovu školu.