Otvoren novi konkurs u okviru programa “Pokrenimo našu decu”

09/11/2018 16:14

Otvoren novi konkurs u okviru programa “Pokrenimo našu decu”

Na konkurs u okviru programa “Pokrenimo našu decu”, mogu da se prijave učitelji i odeljenja od 1. do 4. razreda svih osnovnih škola u Srbiji.

Prijava je otvorena do 16. novembra.

“Pokrenimo našu decu”

Konkurs je otvoren u sklopu istoimenog programa kojim brend Akva Viva, kompanije Knjaz Miloš u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Srpskim savezom profesora fizičkog vaspitanja i sporta, sprovode svakodnevno dodatnih 15 minuta fizičke aktivnosti u osnovnim školama.

Cilj ovog programa je prevencija lošeg držanja, gojaznosti i fizičke neaktivnosti kod đaka.

Paketima rekvizita za fizičku aktivnost biće nagrađeno 36 odeljenja. Tri prvoplasirana odeljenja, pored paketa, osvojiće i vaučere za putovanja za učitelje, sedmodnevnu rekreativnu nastavu, dvodnevni i jednodnevni izlet za sve učenike odeljenja.

Dodatne informacije i prijavni formular možete pronaći na sajtu brenda Akva Viva.

09/11/2018 16:14