OŠ “Grabovac” – Grabovac (Obrenovac)

Adresa: Grabovac 179, Grabovac (Obrenovac)
Telefon: 011/876-00-47
Website: www.osgrabovac.znanje.info
Email: /

Osnovna Škola “Grabovac” nalazi se u naselju Grabovac, opština Obrenovac. Ime nosi po istoimenom naselju u kome se nalazi.

Prvi podaci o školovanju u Grabovcu javljaju se 1839. godine. Škola je nastala spajanjem tri škole 1969. godine. Zgrada u kojoj se i danas nalazi izgrađena je 1979. godine.

Nastavu pohađa oko 500 učenika, raspoređenih u 30 odeljenja. Pored matične škole, nastava se odvija i u 5 izdvojenih odeljenja: Donji kraj Grabovca, Dren, Orašac, Vukićevica i Ljubinić. Nastava se odvija u dve smene.

osnovna skola grabovac obrenovac slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova