Škola za osnovno obrazovanje odraslih “Braća Stamenković” – Palilula (Beograd)

Adresa: Mitropolita Petra 8, kancelarija br. 7, Beogradskola za obrazovanje odraslih braca stamenkovic
Telefon: 011/361-38-44, 011/276-30-40
Website: skolabracastamenkovic.edu.rs
Email: [email protected]

Škola za osnovno obrazovanje odraslih “Braća Stamenković” nalazi se u Paliluli, na području grada Beograda. Škola je osnovana 1958. godine.

U početku broj odeljenja je ubrzano rastao i dostizao brojku od čak 130 odeljenja. Mnoga od njih bila su izdvojena od matične škole.

Danas ovu školu pohađaju uglavnom prerasli osnovci. Nastavu u školi danas pohađa oko 600 učenika raspoređenih u 33 odeljenja.

skola za obrazovanje odraslih palilula slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova