OŠ “Karas Karolina” – Horgoš (Kanjiža)

Adresa: Karasova 14, Horgoš (Kanjiža)
Telefon: 024/792-023
Website: www.karaskarolinahorgos.net
Email: [email protected]

Osnovna škola “Karas Karolina” nalazi se u Horgošu, opštini Kanjiža. Matična škola se sastoji iz dve zgrade, jedna je sagrađena pre više od 100 godina, a druga 1971. godine.

Školu pohađa oko 590 učenika, i nastava se izvodi u dve smene. Škola radi u dve zgrade u Horgošu i Malim Pijacama. Postoji i posebno odeljenje za mentalno lakše zaostalu decu. Nastava se izvodi na srpskom i mađarskom jeziku.

Škola poseduje informatički kabinet, biblioteku, salu za fizičko. U školi je otvoren i produženi boravak za socijalno ugroženu decu i decu sa posebnim potrebama, u Horgoškoj školi.

os 10 oktobar horgos

PRETRAŽI ŠKOLE