OŠ “Knez Lazar” – Donja Gušterica (Lipljan)

Adresa: Donja Gušterica bb (Lipljan)
Telefon: 038/863-21
Website: www.knezlazar.com
Email: [email protected]

Osnovna škola “Knez Lazar” se nalazi u Donjoj Gušterici u opštini Lipljan. Škola je otvorena 1883. godine. Pored matične škole nastava se održava i u izdvojenim odeljenjima u Dobrotinu, Livađu, Gornjoj Gušterici.

Škola raspolaže sa 12 učionica, bibliotekom, medijatekom, informatičkim kabinetom, salom za fizičko, radionicom..

U okviru škole učenici mogu da se priključe vannastavnim aktivnostima. Neke od njih su: dramska i novinarska sekcija (za učenike od 1. do 4. razreda), a za učenike od 5. do 8. razreda su literarna, recitatorska, dramska, muzička, likovna, kompjuterska sekcija, ekološka, sekcija “Mladi Istoričari” i sekcija “Mladi Biolozi”.

bezslike

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova