OŠ “Dr Đorđe Joanović” – Novo Miloševo (Novi Bečej)

Adresa: Maršala Tita 1, Novo Miloševo (Novi Bečej)
Telefon: 023/781 013
Website: www.osnmilosevo.znanje.info
Email: [email protected]

Osnovna škola “Dr Đorđe Joanović” nalazi se u mestu Novo Miloševo, opština Novi Bečej. Ime nosi po naučniku, uglednom lekaru i jednom od osnivača Medicinskog fakulteta u Beogradu, Đorđu Joanoviću.

Škola je osnovana 1975. godine spajanjem dve susedne škole. Sadašnji naziv nosi od 2004. godine. Nastavu danas pohađa oko 560 učenika. Nastava se izvodi na srpskom i mađarskom jeziku.

U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: sekcija maternjeg jezika, stranih jezika, novinarska, dramska, literarna, likovna, sekcije iz naučnih oblasti (matematika, fizika, hemija, istorija, geografija, biologija), saobraćajna i sportske sekcije.

osnovna skola djordje joanovic novo milosevo slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE