OŠ “Ratko Pavlović Ćićko” – Ratkovo (Odžaci)

Adresa: Ratka Pavlovica 4, Ratkovo (Odžaci)
Telefon: 025/883-041
Website: www.osratkopavloviccicko.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Ratko Pavlović Ćićko” se nalazi u Ratkovu u opštini Odžaci. Postoje podaci da je škola osnovana pre 3 veka, i da je bila u sklopu crkve. Škola je novu zgradu dobila 1970. godine, a današnji naziv nosi od 1959. godine.

Škola raspolaže sa 10 kabineta, 6 učionica opšte namene, digitalnim kabinetom, salom za fizičko, bibliotekom, sportskim terenima.

Od stranih jezika, u školi se uče engleski i ruski jezik. Nastava se izvodi u prepodnevnoj smeni, a u međusmeni radi produženi boravak (prvi grupu čine učenici prvog i drugog razreda, a drugu grupu čine učenici trećeg i četvrtog razreda).

os ratko pavlovic cicko ratkovo

PRETRAŽI ŠKOLE