OŠ “Vuk Karadžić” – Pirot

Telefon: 010/345-210
Website: www.osvukkaradzicpirot.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Vuk Karadžić” se nalazi u Pirotu. Škola je osnovana 1815. godine. Današnji naziv škola nosi od 1945. godine, po čuvenom srpskom filologu, piscu prvog srpskog rečnika i reformatoru srpskog jezika – Vuku Karadžiću.

Školu pohađa oko 1300 učenika, raspoređenih u 63 odeljenja. Od stranih jezika, u školi se uče engleski, francuski i italijanski jezik. Nastava se odvija u dve smene.

osnovna skola vuk karadzic pirot

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova
Branislav zdravkovic
4 godine ranije

ime nase cerkice je Milica Zdravkovic.Odeljenje drugo-2.Njena uciteljica je kako i znate Minica Djordjevic.
nasa molba je premestaj u drugom odeljenju.
Mogli bi da pricamo satima,ali ja Vas molim za premestaj iz velikih nama poznatih razloga.
Koje su procedure za molbu?
U nadi da cete nam izaci u susret,unapred se zahvaljujem !!!