OŠ “Janko Veselinović” – Šabac

Telefon: 015/341-025
Website: www.osjvsabac.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Janko Veselinović” se nalazi u Šapcu. Škola je počela sa radom 1893. godine. Naziv nosi po književniku, piscu, učitelju i pripovedaču – Janku Veselinoviću. Nastava se održava i u izdvojenim odeljenjima u Jelenči, Žabaru, Cerovcu, Maloj Vranjskoj.

Školu pohađa oko 800 učenika. Škola raspolaže sa kabinetima i specijalizovanim učionicama, radionicom za tehničko obrazovanje, salom za fizičko, bibliotekom, zubnom ambulantom, medijatekom, sportskim terenima..

Od stranih jezika u školi se uče engleski i nemački jezik.

osnovna skola janko veselinovic sabac

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova