OŠ “Heroj Radmila Šišković” – Smederevska Palanka

Adresa: Zmaj Jovina 27, Smederevska Palankaosnovna skola heroj radmila siskovic smederevska palanka logo
Telefon: 026/322-060
Website: www.oshrs.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Heroj Radmila Šišković” nalazi se u Smederevskoj Palanci nosi naziv po narodnom heroju Jugoslavije Radmili Šišković.

Škola je osnovana 1954. godine. U sadašnju zgradu škola je smeštena 1963. godine. Nastavu pohađa oko 710 učenika, raspoređenih u 32 odeljenja, a o njima brine više od 60 zaposlenih.

Strani jezici koji se uče u školi su engleski i francuski jezik. U školi je organizovan produženi boravak za učenike nižih razreda. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: dramska, bibliotečka, literarna, ekološka, likovna, sekcija za veronauku, sekcija za multimediju i sportske sekcije.

osnovna skola heroj radmila siskovic smederevska palanka slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE