Muzička škola “Kornelije Stanković” – Trstenik

Telefon: 037/710-022
Website:
Email: [email protected]

Osnovna muzička škola “Kornelije Stanković” nalazi se u Trsteniku. Ime nosi po poznatom kompozitoru, dirigentu i pijanisti, Korneliju Stankoviću.

Škola je osnovana 2002. godine. Učenici osnovne muzičke škole obrazuju se po nastavnom planu i programu kroz: Dvogodišnje obrazovanje za učenike solo pevanja, četvorogodišnje obrazovanje za učenike duvačkih instrumenata za klasičnu muziku: flauta, klarinet i šestogodišnje obrazovanje za učenike sledećih instrumenata: violine, gitare, klavira i harmonike.

Pored odseka klasične muzike organizuje se i nastava na odsecima za narodnu muziku i zabavnu i džez muziku.

bezslike

PRETRAŽI ŠKOLE