OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” – Zaječar

Telefon: 019/442-113
Website: www.osljubicaradosavljevicnada.nasaskola.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Ljubica Radosavljević Nada” se nalazi u Zaječaru. Škola je počela sa radom 1972. godine. Škola nosi naziv po narodnom heroju i učiteljici Ljubici Radosavljević.

Škola raspolaže sa učionicama i kabinetima, salom za fizičko, digitalnim kabinetom, bibliotekom, medijatekom, zubnom ambulantom, terenima za fudbal, odbojku i rukomet. Svaki od kabineta opremljen je računarom.

U školu ide oko 650 učenika. Pored redovne nastave, u školi se organizuju i vannastavne aktivnosti. Učenici mogu da se priključe sledečim sekcijama: dramska, literarna, matematička, biološka, sekcije stranih jezika, saobraćajna, foto-sekcija i druge. Od stranih jezika u školi se uče engleski, italijanski i francuski jezik.

bezslike

PRETRAŽI ŠKOLE