Back to homepage

Telefon: 011/269-75-90
Website: www.ivangundulic.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Ivan Gundulić” nalazi se u Novom Beogradu. Ime nosi po jednom od najpoznatijij pesnika srpskog porekla u Dubrovačkoj republici, Ivanu Gunduliću.

Škola je osnovana 1950. godine, a sadašnji naziv dobila je godinu dana kasnije. Godine 1961. škola je premeštena u zgradu u kojoj se i danas nalazi.

Nastava se odvija u 16 klasičnih učionica i 4 kabineta. Za potrebe fizičkog vaspitanja koristi se fiskulturna sala u sklopu škole kao i otvoreni tereni u školskom dvorištu. Nastavu pohađa oko 350 učenika. Za đake prvog i drugog razreda organizovan je produženi boravak.

FOTOGRAFIJA ŠKOLE

osnovna skola ivan gundulic novi beograd

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

PRETRAŽI ŠKOLE

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

najstariji
najnoviji najviše glasova
Radmila Velickovic
2 godine ranije

Milić
1 godina ranije

Најбоља школа на Новом Београду! Интересовање велико јер раде одлични учитељи.