OŠ “14. oktobar” – Rakovica (Beograd)

Adresa: Gočka 40, Rakovica (Beograd)
Telefon: 011/238-22-70
Website: www.os14oktobar.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “14. oktobar” nalazi se u Rakovici, jednoj od gradskih opština grada Beograda.

Najstarija škola u Rakovici i jedna od najstarijih u Beogradu, osnovna je 1850. godine. Nova školska zgrada otvorena je 1979. godine.

Danas školu pohađa oko 1000 učenika. Strani jezici koji se uče u školi su engleski i nemački jezik. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: likovna, matematička i sekcija za tehničko i informatičko obrazovanje.

bezslike

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova