Muzička škola “Josif Marinković” – Vračar (Beograd)

Adresa: Krunska 8, Vračar (Beograd)muzicka osnovna skola josif marinkovic vracar logo
Telefon: 011/323-65-04
Website: josifmarinkovic.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna muzička škola “Josif Marinkovic” nalazi se na Vračaru, na području grada Beograda. Ime nosi po jednom od najvećih srpskih kompozitora sa kraja 19. i početkom 20. veka, Josifu Marinkoviću.

Nastava se održava na 3 lokacije. Matična zgrada u kojoj se odvija veći deo nastave nalazi se u Krunskoj ulici. Osnovnu muzičku školu trenutno pohađa oko 500 učenika.

Učenici su raspoređeni u 13 instrumentalnih klasa: klavir, violina, viola, violončelo, kontrabas, gitara, harmonika, flauta, truba, klarinet, horna, trombon i solo pevanje.

muzicka osnovna skola josif marinkovic vracar slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE