OŠ “IV kraljevački bataljon” – Kraljevo

Adresa: Olge Jovičić 1, Kraljevoosnovna škola cetvrti kraljevacki bataljon kraljevo logo
Telefon: 036/314-331
Website: www.bataljon.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “IV kraljevački bataljon” nalazi se u Kraljevu. Ime nosi po bataljonu koji se borio protiv okupatora u Drugom svetskom ratu.

Školu danas pohađa oko 1200 učenika koji su raspoređeni u 40 odeljenja. Škola raspolaže sa 25 specijalizovanih učionica. U okviru škole nalazi se i fiskulturna sala sa svom potrebnom opremom.

Strani jezici koji se uče u školi su engleski, nemački i francuski jezik. U školi je organizovan produženi boravak za učenike. Nastava se odvija u dve smene.

osnovna skola iv bataljon kraljevo

PRETRAŽI ŠKOLE