OŠ “Dragan Đoković Uča” – Lađevci (Kraljevo)

Adresa: Lađevci bb, Lađevci (Kraljevo)osnovna skola drgan djokovic uca
Telefon: 036/851-448
Website: www.osladjevci.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Dragan Đoković Uča” nalazi se u mestu Lađevci, opština Kraljevo.

Nastavu pohađa oko 350 učenika. raspoređenih u 19 odeljenja Pored matične škole postoje i izdvojena odeljenja u mestima: Cvetke, Miločaj, Obrva, Tavnik i Gornji Lađevci. Strani jezici koji se uče u školi su engleski i italijanski.

Zajedno sa izdvojenim odeljenjima, škola raspolaže sa 6 školskih zgrada, 6 otvorenih sportskih terena, fiskulturnom salom koja nije adekvatno opremljena.

osnovna skola dragan djokovic uca ladjevci kraljevo slika skole

PRETRAŽI ŠKOLE

najstariji
najnoviji najviše glasova
Ljubomir Lazarević
3 godine ranije

Gde ste Cvečani, Miločajci, Obvci, Tavničani, Popovićani, Lađevčani, Trgovištani?
Ide leto, dolazi i Preobraženje gospodje. Hoćemo li se ove, 2020.videti kod crkve
u Cvetkama ?
Kada ga ovako uveličam i proširim, Zavičaj mi veći pa zato i bliži
i uspomena zavičajnih, gomila. Još ako se pridruže Sirčani, Oplanićani, Adranci,