OŠ “Borivoje Ž. Milojević” – Krupanj

Telefon: 015/581-31
Website: www.krupanj.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna škola “Borivoje Ž. Milojević” se nalazi u Krupnju. Prema podacima prva škola u Krupnju je osnovana 1837. godine. Današnji naziv škola nosi od 1993. godine, po čuvenom geografu, antropogeografu, profesoru – Borivoju Ž. Milojeviću.

Školu pohađa oko 1000 učenika, raspoređenih u 60 odeljenja. Od stranih jezika u školi se uče francuski, engleski i ruski jezik.

Pored matične škole, nastava se održava i u izdvojenim odeljenjima u mestima Krasava, Kostajnik, Dvorska i 8 četvororazrednih škola: Cerova, Brštica, Kržava, Bogoštica, Šljivova, Laze, Likodra i Tolisavac.U okviru škole radi i odeljenje za decu sa posebnim potrebama.

osnovna skola borivoje z milojevic krupanj

PRETRAŽI ŠKOLE