Prezentacije za predmete – Osnovna škola

Pozivamo sve nastavnike, učitelje i druge prosvetne radnike da nam pošalju prezentacije za predmete koji bi bili od koristi đacima, ali i predavačima u cilju poboljšanja nastave u osnovnim školama. Ukoliko imate prezentacije koje koristite prilikom predavanja i želite da ih podelite sa drugim kolegama, vaš rad možete poslati na [email protected].

Pružamo vam mogućnost da iskažete svoju kreativnost i pokažete da čak i najteže gradivo može da se prenese na jednostavan i zanimljiv način. Uz prezentaciju naznačite ime autora (nije obavezno), zanimanje (nije obavezno), predmet i razred na koji se odnosi poslati materijal (obavezno). Prezentacije možete poslati u različitim formatima (power point, word, pdf, video i audio formati…).

Svi radovi koji nam pristignu biće sortirani po razredima i predmetima i biće objavljeni na našem sajtu.

Prezentacije za predmete po razredima – Osnovna škola

Pogledajte još