Privatne osnovne škole u Srbiji

Na ovoj stranici nalaze se sve privatne osnovne škole u Srbiji. Privatne osnovne škole na teritoriji Srbije osnovane su od strane privatnog fizičkog ili pravnog lica i podležu zakonima o obrazovanju Republike Srbije. U cilju pružanja što boljih informacija o obrazovanju u privatnim osnovnim školama u Srbiji, sve škole ovog tipa sortirali smo na jednom mestu.

Pogledajte informacije za svaku od njih: broj đaka, uslovi upisa, školarina, opremljenosti, metode rada i mnoge druge korisne informacije.

PREDSTAVITE VAŠU USTANOVU NA NAŠEM PORTALU

DETALJNIJE

Spisak privatnih osnovnih škola u Srbiji

najstariji
najnoviji najviše glasova
Mikidr
4 godine ranije

Hvala bogu da su počele privatne osnovne škole u Srbiji da se aristokratska deca odvoje od ostale dece.

Jesha
4 godine ranije
Reply to  Mikidr

Tesko da ce to biti slucaj…Mislim da deca sportista i estradnih zvezda nisu aristokratska deca!

Ljiljan
2 godine ranije
Reply to  Mikidr

Osim par škola za decu diplomata, sve ostale privatne škole su obične mamipare za naivne roditelje, sa podebelim novčanikom a potankim obrazovanjem

Slaviša
2 godine ranije

U Jagodini postoji privatna osnovna škola.

Sele
1 godina ranije
Reply to  Slaviša

Kako se zove privatna u Jagodini?

Slaviša
1 godina ranije
Reply to  Sele

Crnjanski. Za sad imaju odeljenja do 6. razreda.