Saveti

Pustite decu da hodaju bosa!

🕔15:16, 24.Jul 2017

Jedan od sve češćih problema kod dece su radna stopala. Međutim, ovo bi moglo i da se izbegne ili barem umanji i to na veoma jednostavan način.

Koliko je sna tinejdžerima potrebno?

🕔16:01, 18.Jul 2017

Poznato je da su tinejdžeri po mnogim merilima kategorija dece za sebe, pa je tako i kada je u pitanju količina sna koja im je potrebna svakog dana.

Stvari koje ne bi trebalo da branite svojoj deci

🕔09:34, 18.Jul 2017

Sa ciljem da od svoje dece naprave neustrašive individue, samostalne i sposobne osobe, roditelji često prave pogrešne odluke, pogotovo kada su u pitanju zabrane.

Smirite dete samo jednom rečenicom!

🕔15:37, 30.Jun 2017

Deca su u potpunosti nepredvidiva, a njihovo ponašanje može da zavisi od niza uticaja, njihovog raspoloženja i slično – što gotovo da ne možemo da kontrolišemo uopšte.

Rok za podnošenje zahteva za povraćaj PDV-a za bebi opremu

🕔16:30, 29.Jun 2017

Rok za podnošenje zahteva za povraćaj PDV-a za kupljenu hranu i opremu za bebe trajaće od ponedeljka, 3. jula do 17. jula.

Popularno – škola engleskog za bebe od tri meseca!

🕔11:34, 27.Jun 2017

Poznato je da deca u najranojem periodu života imaju sposobnost da najviše nauče i da najbrže usvoje sve što im se novo događa u životu.

Šta podrazumeva pravilno pranje zuba?

🕔14:17, 19.Jun 2017

Za očuvanje zdravlja zuba i usne duplje najvažnije je redovno i pravilno prati zube. A da li znate kako se to radi i šta podrazumeva pravilno pranje zuba?

Nikako bez lekova na odmor!

🕔12:46, 16.Jun 2017

Među svim krpicama, rekvizitima za plažu i kremama za sunčanje, u prtljagu za odmor trebalo bi da imate i određene lekove koji bi mogli da vam zatrebaju.

Kako i zašto deci ograničiti unos soka?

🕔16:33, 15.Jun 2017

Sokovi su definitivno omiljeno piće mališanima, ali bi ipak trebalo da im se ograniči količina koju unose u toku dana. Zašto i kako?

Opekotine od sunca na dečijoj koži – kako ih lečiti?

🕔11:36, 14.Jun 2017

Dečija koža je posebno osetljiva i ma koliko pazili – izolženost suncu tokom leta vrlo često sa sobom nosi i opekotine kod mališana.