Beograd: “Sajam obrazovanja” za osnovce

04/03/2016 13:10

Beograd: “Sajam obrazovanja” za osnovce

Učenici osnovne škole sa teritorije beogradske opštine Voždovac imaju priliku da u subotu, 5. marta prisustvuju “Sajmu obrazovanja”.

Ovaj sajam se održava u prostorijama osnovne škole “Filip Filipović”, Bulevar Oslobođenja 317 sa početkom u 10 časova.

Koncert učenika VIII beogradske gimnazije označiće početak Sajma koji će biti otvoren do 13 časova.

Ove godine Sajam obrazovanja su organizovale osnovne škole “Đura Daničić” i “Filip Filipović” uz podršku Gradske opštine Voždovac.

Maturanti iz svih osnovnih škola imaće priliku da prisustvuju predstavljanju oko 30 srednjih škola i njihovih programa i smerova.

Cilj ovog mini Sajma obrazovanja je da se maturantima pruži prilika da se bolje upoznaju sa određenim zanimanjima, što im može pomoći prilikom upisa u srednju školu, što ih uskoro očekuje.

04/03/2016 13:10