Počinje prodaja Konkursa za upis u srednje škole

18/05/2016 14:26

Počinje prodaja Konkursa za upis u srednje škole

Prosvetni pregled je izdao Konkurs za upis u srednje škole u školsku 2016/2017. godinu, koji će od četvrtka, 19. maja biti u prodaji.

Konkurs će moći da se kupi u knjižari Prosvetnog pregleda, ali i u svim većim knjižarama širom Srbije.

Po ceni od 250 dinara učenici će dobiti Konkurs za upis u srednje škole, kao i listu želja, odnosno formular u koji će navoditi smerove i škole koje bi želeli da upišu.

Online testovi za pripremu male mature!

Naredne nedelje u prodaji će se naći i informator za upis u srednje škole u kom će se naći više detalja koji će maturantima biti od velike pomoći prilikom odabira srednje škole.

Prijave za prijemni u specijalizovanim srednjim školama!

Deo informatora biće i tabelarni prikaz maksimalnog i minimalnog broja bodova po školama i obrazovnim profilima koji su bili potrebni za upis prethodnih godina.

Cena informatora iznosiće 220 dinara.

18/05/2016 14:26