Takmičenje „Čitam, pa šta“ za školsku 2019/2020. godinu

27/11/2019 10:11

Takmičenje „Čitam, pa šta“ za školsku 2019/2020. godinu

Program “Čitam, pa šta” osmišlјen je kao akcija čiji je cilј promovisanje čitanja i razvijanje kritičko-umetničkog odnosa prema knjizi.

Projekat organizuju bibliotekari opštinskih biblioteka (u sradnji sa bibliotekarima osnovnih škola), pri čemu je iz svake škole na teritoriji određene opštine uklјučeno po 10 najuspešnijih učenika (Uspešnost učenika procenjuju učitelјi, profesori i bibliotekari osnovnih škola.)

U akciju Čitam, pa šta uklјučeni su učenici od 2-8. razreda osnovnih škola.

Rok za slanje radova prvog kruga takmičenja je 17. mart 2020. godine. Očekujemo da do tada svi radovi pristignu na meil adresu [email protected] kako bi sve bilo pregledano i ocenjeno na vreme i kako bi na vreme bio objaljen spisak onih učesnika koji čitaju dalјe i pišu ili slikaju još jedan prikaz.

Više informacija naći ćete OVDE.

27/11/2019 10:11