Osnovna škola “Vladislav Petković Dis”

Adresa: Internacionalnih brigada 57, Beogradprivatna osnovna skola vladislav petkovic dis beograd logo
Telefon: 011/344-53-65
Website: www.skoladis.edu.rs
Email: [email protected]

Privatna osnovna škola “Vladislav Petković Dis” nalazi se u Beogradu. Nosi ime poznatog srpskog pesnika Vladislava Petkovića.

Školu odlikuje rad u manjim grupama, do 10 đaka, što ostavlja veći prostor nastavnicima za individualni rad sa svakim od učenika. Završetkom škole učenici stiču pravo da upišu bilo koju gimnaziju i srednju stručnu školu u zemlji.

Škola raspolaže sa savremeno opremljenim učionicama i kabinetima. Nastava se odvija na srpskom jeziku, dok roditelji imaju mogućnost da izaberu i program po kom će se deo nastave odvijati i na engleskom jeziku.

Školarina iznosi 5.000 evra u mesečnim ratama, a od dokumenata za upis potreban je izvod iz matične knjige rođenih, đačka knjižica i lekarsko uverenje.

privatna osnovna skola vladislav petkovic dis beograd slika skole