Literalni konkurs: “Daću vam savet”

19/04/2019 11:02

Literalni konkurs: “Daću vam savet”

Sajt MojeDete raspisuje literalni konkur za učenike osnovnih i srednjih škola.

Konkurs je na temu “Daću vam savet”, a mogu se slati priče ili pak pesme.

Učenici će biti bodovani u tri kategorije:

I kategorija – (mladji osnovci – od 1. do 4. razreda)
II kategorija – (stariji osnovci – od 5. do 8. razreda)
III kategorija – (srednjoškoci – od 1. do 4. razreda)

Pravo učešća imaju sva deca – učenici osnovnih škola iz Srbije, Crne Gore, Republike Srpske i Federacije Bosne i Hercegovine.

Svaki rad treba da sadrži: ime i prezime učenika, uzrast, ime škole, kao i ime mentora (to može biti roditelj, učitelj ili nastavnik).

Slanjem vaših radova prihvatate da vaši radovi budu objavljeni na sajtu MojeDete u okviru kategorije Deca za decu, čime se odričete autorskog prava i honorara.

Jedan učenik može poslati najviše jedan rad.

Svi pristigli literarni radovi moraju biti autorska dela (ne smeju da budu preuzeti sa interneta ili nekog drugog izvora).

Rok za dostavljanje radova je: 30. jun 2019. godine do ponoći.

Najbolje u kategorijama nagradićemo sitnim školskim priborom, Diplomama, pohvalama i knjigama koje će u ovu svrhu darivati Kreativni centar.

Slanje literarnih radova
Svoje radove nam šaljite na e-mail: [email protected] sa naznakom za konkurs “Daću vam savet“, a mi ćemo ih sa zadovoljstvom objaviti.

Izvor: mojedete.info.rs

19/04/2019 11:02